Hakkımızda

Hakkımızda

Hafriyat sektöründe 1992 yılında kurulan Topuz Kardeşler Hafriyat bugüne kadar Ülkemizde önemli projelerin hayata geçirilmesinde pay sahibi olmuş ve büyüyerek gelişimini tecrübeli yönetim ve saha kadrosu ile sürdürmektedir.

Personel sayısı iş hacmi ve projeye bağlı olarak değişmekte olup halen 100 kişi istihdam edilmektedir.

Hafriyat sektöründe başardığımız işler, bugünden sonra üstleneceğimiz taahhütlerin güvencesi olacaktır. Amacımıza ve kaliteye ulaşmadaki başarımız yaptığımız her işle ayrı ayrı kanıtlanmıştır. Çalışmalarımızı mevzuat çerçevesinde ve maksimum emniyet şartlarını sağlayarak uzman kadromuz ve teknik donanımımızla yürütmekteyiz.
 

Tanıtım katoloğumuzun içinde bulunan ; devam eden ve biten projelerimizde yer alan teknik kadromuz işinin ehli, sorumluluk ve özgüven sahibidir. Teknik kadromuz her türlü hava şartında acil durumlara uygun hareket kabiliyetine sahiptir. Teknik kadro personellerimiz T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının yaptığı Avrupa standartlarında olan sınava tabi tutularak hak kazanarak aldığı ‘’ Üst düzey yönetici ‘’ unvanı bulunmaktadır. Ayrıca ilgili kadromuzun ilk yardım ve iş güvenliği ve sağlığı eğitimi ve sertifikası bulunmaktadır.

 

Referanslar